کلیپس کاشی سرامیک

کلیپس کاشی سرامیک یکی از ابزارهای ضروری است که در صورت عدم استفاده از این وسیله به دلیل عدم تراز کاشی که باعث ایجاد لبه در نصب های پیشرفته می شود، توسعه یافته است.

این سیستم عالی برای استفاده در نصب سرامیک های با ابعاد کوچک ، بزرگ و سنگ است و طراحی پایه تخت برای نصب کاشی های دیواری ایده آل است.

کلیپس تراز کننده کاشی سرامیک با صرفه جویی در زمان، ارتفاع کاشی ها را تنظیم می کند و لبه های آنها را در طول فرآیند پخت کمی دارای اعوجاج می شود ، به طور یکنواخت نگه می دارد.

این مقرون به صرفه ترین روش نصب در بازار برای از بین بردن ناخونک لبه سرامیک است.

کلیپس کاشی سرامیک

کلیپس کاشی سرامیک چیست؟

کلیپس کاشی سرامیک وسیله ای برای تراز کردن دقیق و چسباندن کاشی روی سطوح مختلف به کار برده می شود. این قطعات همچنین به عنوان یکسان کننده بند کاشی نیز شناخته می شوند.

اکثر کلیپس های تراز کاشی دارای یک سطح داخلی، پایه کاشی و یک گوه هستند. هر سه جزء با هم برای جلوگیری از لبه دار شدن کاشی به کار گرفته می شود.

لبه دار شدن کاشی زمانی اتفاق می افتد که لبه یک کاشی بالاتر از لبه کاشی مجاور باشد. کاشی های ناهموار ممکن است باعث زمین خوردن و بعد از مدتی محل تجمع آلودگی و آب اضافه به دلیل تخلیه نشدن و در نهایت ایجاد کدری روی سطح سرامیک و حوادث دیگر شوند.

خسارات ناشی از نصب نادرست کاشی و سرامیک ممکن است منجر به بی اعتبار شدن کار و کسب شما شود.

سیستم هم تراز کننده کاشی، کاشی ها را در طول فرآیند چسباندن و خشک شدن در جای خود ثابت نگه می دارند و در نتیجه، می تواند ظاهری حرفه ای و دلپسند کارفرما در اتمام کار ایجاد کند.

باید به این نکته توجه شود که قبل از نصب سرامیک با استفاده از همتراز کاشی باید سطح مورد نظر آماده سازی شود.

صرف نظر از ابزار تراز کاشی ، باید منطقه را برای نصب بهتر کاشی آماده کنید. برای این کار ابتدا سطح کف یا دیوار باید تا حد امکان صاف و صیقلی باشد. سطوح نامسطح می تواند منجر به ایجاد ناخونک کاشی شود.