همتراز کاشی mst ام اس تی

همتراز کاشی mst  ام اس تی محصولی است که جهت تراز نمودن سرامیک های کف و دیوار به کار می رود. کلیپس همتراز سرامیک یکی از پر کاربردترین محصولات در صنعت نصب کاشی و سرامیک است.

از مزایای استفاده از همتراز کاشی می توان به سرعت بالای نصب ، یکسان شدن بند های بین سرامیک ، از بین رفتن ناخنک کار و در نهایت زیبایی دو چندان پس از اتمام پروژه نام برد.

این مجموعه تولید کننده و فروش همتراز کاشی mst ام اس تی افتخار دارد تا با تولید محصول با کیفیت نقش کوچکی در راحتی و کیفیت نصابان محترم کاشی و سرامیک داشته باشد.

اسپیسر همتراز کاشی a+ plast

بسته بندی کلیپس و گوه mst

همتراز کاشی ام اس تی در بسته بندی نایلونی به بازار عرضه می شود.

کلیپس همتراز ام اس تی به رنگ سفید در بسته بندی 100 عددی و در کیسه های 50 بسته ای تولید می شود.

گوه همتراز ام اس تی به رنگ مشکی و در بسته بندی 50 عددی و در کیسه های 50 بسته ای تولید می گردد.

نحوه استفاده از همتراز کاشی

مهمترین نکته این است که باید سطح کاملا صافی در اختیار داشته باشید. در اولین مرحله چسب کاشی را به صورت نازک به وسیله ی ماله دندانه ای پهن می کنیم، توجه کنید که ماله فقط در یک جهت حرکت کند که هوا به راحتی از زیر سرامیک تخلیه گردد.

در مرحله ی بعد کلیپس همتراز کاشی را در زیر لبه کاشی قرار می دهیم. سپس گوه را از داخل کلیپس رد کرده و به وسیله انبر مخصوص گوه را سفت می نماییم.

حتما دقت شود که برای سفت کردن گوه در داخل کلیپس از آچار همتراز استفاده شود. در صورتی که با نیروی دست یا انبردست این عمل انجام شود احتمال شکستن یا سفت نشدن همتراز وجود دارد که مشکلات متعددی در طول کار ایجاد می کند..

بعد از 1 روز می توانید به وسیله ضربه از بغل به کلیپس ها اقدام به شکستن آتها نموده و از سطح سرامیک جدا نمایید و بعد از آن اقدام به پر کردن بند ها به وسیله ی ماله و پودر بند کشی نمایید.