قیمت هم تراز کاشی سرامیک

قیمت هم تراز کننده کاشی و سرامیک به عوامل متعددی مانند نوع متریال ، وزن ، تعداد ، سایز و بسته بندی بستگی دارد.

متریال : نوع مواد مصرفی به کار رفته در همتراز کننده کاشی می تواند متفاوت باشد. برای تولید همتراز کاشی می توان از گرید های مختلف مواد پلاستیک استفاده نمود.

همچنین استفاده از مواد نو یا دست دوم می تواند در قیمت این وسیله تاثیر زیادی داشته باشد.

وزن : یکی دیگر از مواردی که در قیمت همتراز کاشی موثر است وزن قطعه تولید شده می باشد. هرچه وزن قطعه بیشتر باشد طبیعتا قیمت بالاتری را داراست البته که احتمالا از کیفیت بیشتری نیز برخوردار است.

قیمت هم تراز کاشی سرامیک

قیمت هم تراز کاشی سرامیک

سایز : یکی دیگر از مواردی که در قیمت هم تراز کاشی سرامیک تاثیر گذار است سایز قطعه مورد نظر است. مثلا همتراز کننده سرامیک در سایز های کوچک ، متوسط و بزرگ تولید می شود و مطمئنا قیمت سایز بزرگ از کوچک بیشتر است.

تعداد : و اما از همه مهمتر تعداد در بسته بندی این محصول است. باید دقت داشته باشیم که هر برند و شرکتی بسته بندی های متفاوتی دارد به همین جهت قبل از خرید هم تراز کاشی حتما از تعداد این محصول اطمینان حاصل کنید.

سیستم تراز کننده کاشی وسیله ای که برای نصب آسان و راحت طراحی شده است و به جهت مطمئن بودن از اینکه سطح کف تمام شده بدون اختلاف سطح و ناخونک می شود لکه های بین سرامیک ها و بر جستگی بین بند ها را کاهش می دهد.

این وسیله مناسب برای استفاده در سرامیک کاری های مدرن پرسلان و سنگ های اسلب سایز بزرگ، کاشی های کوچک نازک ، سنگ مرمر و تراورتن است که برای نصب آنها از دوغاب استفاده می شود. همتراز سرامیک وسیله ای سریع و ساده و مقرون به صرفه ترین روش جهت نصب سنگها و سرامیک است.