فروش صلیب کاشی

فروش صلیب کاشی کاری به عنوان یکی از محصولات پر فروش صنعت کاشی و سرامیک در هر فروشگاه لوازم ساختمانی نیاز است. از این رو آمادگی همکاری خود را با تمام همکاران عمده و خرده فروش اعلام می کنیم.

صلیب کاشی ابزاری کوچک و کاربردی از جنس پلاستیک است که برای راحتتر اجرا کردن کاشی و سرامیک کف و دیوار به کار می رود.

صلیب کاشیکاری در بسته بندی 200 عددی ( 1 تا 5 میلیمتر ) و 100 عددی ( 6 تا 12 میلیمتر ) عرضه می شود.

اسپیسر کاشی و سرامیک در اشکال مختلف ( + ، T ) در سایز های 1 میلیمتر تا 12 میلیمتر از مواد نو پلاستیک گرید PP تولید می شود.

فروش صلیب کاشی

فروش صلیب کاشی در تهران

گروه تولیدی ویترکس تولید کننده اسپیسر ، اقدام به فروش صلیب کاشی در تهران ، کرج ، اصفهان ، تبریز ، یزد ، مشهد ، شیراز ، ارومیه ، قم ، قزوین ، زنجان ، همدان ، کرمان ، سمنان ، ایلام و دیگر شهر ها می نماید.

استفاده از اسپیسر کاشی در پروزه های عمرانی مزایای بسیاری دارد که از جمله ی آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • در مواقعی که از صلیب کاشیکاری استفاده می کنیم به دلیل به وجود آمدن بند های یکسان و منظم در پایان کار با سطحی زیباتر و یکدست مواجه می شویم.
  • وقتی که اسپیسر سرامیک کاری را در پروژه به کار می بریم موجب افزایش سرعت اجرای کاشی ها می شود که در نهایت سرعت اتمام پروژه افزایش می یابد.
  • این کالای ساختمانی به دلیل تنوع در سایز ، در دسترس بودن و سادگی روش استفاده مناسب هر طرح و سلیقه ای است.
  • به دلیل ارزان بودن و قیمت مناسب صلیب کاشی و اسپیسر سرامیک ، هزینه ی استفاده از آن در برابر کارایی که دارد و کمکی که به نصاب در اجرا می کند بسیار ناچیز است.

ما در اکثر شهر های ایران نماینده فروش صلیب کاشی و همتراز کاشی داریم پس کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.