گروه صنعتی ویترکس در سال 1391 بر اساس دانش ، ایده و تلاش جوانان ایرانی و با هدف ایجاد اشتغال و تولید ملی شروع به فعالیت نمود. در طی این مدت با تولید محصولاتی با کیفیت در زمینه ابزارآلات و محصولات نوین صنعت ساختمان از جمله صلیب کاشی ، همتراز کننده سرامیک ، اسپیسر پلاستیکی بتن ، اسکوپ سنگ و دیگر محصولات نصب کاشی و سرامیک به کار خود ادامه داده است .

تلاش مستمر و شبانه روزی پرسنل و استفاده از فناوری و تجهیزات پیشرفته روز دنیا این مجموعه را در تحقق ایده‌های ناب یاری داده است. این مجتمع با بهره گیری از علم و تجربه جهانی و تکنولوژی شرکت های معتبر خارجی ، امکان تولید محصولاتی را فراهم نموده است که قابلیت رقابت با برندهای معتبر جهانی را دارد به نحوی که تنوع گسترده محصولات تولیدی این شرکت، نیاز بخش‌های وسیعی از بازار را پوشش داده‌اند .

اکنون با توجه به اعتماد ، وفاداری و استقبال بی‌نظیر مشتریان و همکاران گرامی نسبت به محصولات ویترکس ، این شرکت مسئولیت به مراتب سنگین‌تری در خود احساس نموده و این موضوع موجب شده است که این مجموعه‌ی خدمتگزار با جدیت و پشتکار بیشتری در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان گام بردارد .

بخش کنترل کیفیت یکی از شاخصه ‌های متمایز کننده این برند از سایر رقباست که موجب شده است این شرکت توانایی تولید محصولات پر شماری را در صنعت ابزار های نوین ساختمان داشته باشد .

شرکت ویترکس سعی کرده در طی این سالها با تکیه بر هدف اصلی خود یعنی کیفیت بالا ، تنوع زیاد ، قیمت‌ مناسب و ارائه خدمات پس از فروش فوق العاده ، رضایت مشتریان را تا حدود زیادی جلب کند .

امید داریم که با عنایت خداوند متعال و یاری شما مشتریان عزیز نقش کوچکی در آبادانی و پیشرفت ایران عزیزمان داشته باشیم .