همتراز کاشی 1 ، 2 و 3 میل

همتراز کاشی 1 ، 2 و 3 میل یکی از محصولات پر کاربرد در صنعت کاشی و سرامیک است.

در اصل سیستم تراز کننده به گونه ای طراحی شده است که با فشار آوردن به سرامیک ها را از پایین و بالا آنها را در کنار یکدیگر قرار داده و تا زمان سفت شدن و گیرایی چسب کاشی مانند گیره ای عمل کند .

در نهایت پس از گذشت حدود یک روز می توان کلیپس و گوه 1 یا 2 و 3 میل را که بر حسب سلیقه کار فرما استفاده می شود را از سطح کاشی جدا نمود و سطحی کاملاً تراز و یکنواخت را دارا بود.

کلیپس همتراز کاشی 1 - 1.5 2 - 3 میل

همتراز کاشی 1 ، 2 و 3 میل

همتراز کاشی 1 ، 2 و 3 میل به عنوان یک فاصله دهنده و تراز کننده کاشی عمل می کند و به شما این امکان را می دهد تا در عین حال هم بند های سرامیک ها را یکسان کنید و هم ناخونک بین آنها را که بعدا ممکن است مشکلات زیادی را به وجود بیاورد از بین ببرید.

در حالی که وظیفه ی اصلی هم تراز 1 – 1.5 – 2 و 3 میلیمتر کاهش لبه ی بند ها یا به اصطلاح ناخونک است، باید توجه داشته باشید که اجرای همتراز باید روی یک بستر صاف و بدون بر آمدگی و فرو رفتگی باشد.

چه تعداد همتراز برای هر سطح نیاز است؟

برای محاسبه ی تعداد کلیپس و گوه مورد نیاز باید ابتدا تعداد سرامیک ها را به دست بیاوریم. سپس برای هر سرامیک حدود 3 تا 10 عدد به همتراز نیاز داریم.

تعداد این قطعات به طور کلی بستگی به سایز و ضخامت سرامیک دارد.

همتراز کاشی چند بار قابل استفاده است؟

پایه یا همان قطعات سفید رنگ یک بار مصرف هستند و پس از استفاده شکسته شده و دیگر قابل استفاده نیست. ولی گوه ها قابلیت استفاده مجدد را تا چندین بار دارند. زیرا آنها از مواد با کیفیت تولید شده اند و می توان حداقل تا 4 بار آز آنها استفاده نمود.

در نهایت به این نتیجه می رسیم که استفاده از همتراز کننده سرامیک یکی از ملزومات برای هر پروژه ای است که علاوه بر افزایش زیبایی ، کاهش هزینه ها را به دنبال دارد.