فروش همتراز کاشی

فروش همتراز کاشی سرامیک به عنوان یک ابزار کاربردی و محبوب در اکثر فروشگاه های تجهیزات ساختمانی نیاز است.

امروزه یکی از نیاز های اصلی برای اجرا و نصب کاشی و سرامیک های یک پروژه ی عمرانی است. در صورتی که از نصابان حرفه ای و روش های نوین و جدید کاشیکاری استفاده می کنیم

این وسیله یکی از ده ها ملزوماتی است که می توان اطمینان داشت در پایان کیفیت مورد نظر کارفرما حاصل می شود. از همین رو به تمامی پیمانکاران و نصابان سرامیک و کاشی توصیه می کنیم روش نصب کاشی با همتراز را تست کرده و تفاوت سرعت و دقت این روش را نسبت به روش های قدیمی ببینند.

فروش همتراز کاشی

فروش همتراز کاشی در تهران

همتراز پیچی یا چرخشی که این نوع همتراز با توجه به مساحت کاشیکاری مورد استفاده قرار می گیرد. به این طریق که وقتی متراژ کار پایین است از این نوع تراز کاشی استفاده می کنیم. زیرا این مدل هم تراز کاشی نیاز به انبر همتراز ندارد و به وسیله ی قدرت دست و چرخاندن آن از بالا سفت می گردد و باعث تراز شدن سطح می گردد. همتراز پیچی از دو جزء تشکیل شده است. پایه همتراز پیچی که یکبار مصرف است و رنگ سفید دارد و مهره همتراز پیچی که قطعه ای چند بار مصرف است و رنگ قرمز یا آبی دارد. این قطعات به صورت جداگانه در بسته بندی 100 عددی و در کارتن های 50 بسته ای تولید و روانه بازار می شود.

همتراز کاشی تخت مینی یا سایز کوچک که ارتفاع داخلی ورودی گوه در حدود 17 میلیمتر است و این نوع همتراز از لحاظ کاربرد مناسب کاشی های ابعاد کوچک مثل 20*20 یا 30*30 بوده و ضخامتی در حدود 6 میل را دارند. این نوع همتراز نسبت به مدل های دیگر قیمت ارزان تری را داراست ولی نسبت به مدل های دیگر دارای کاربرد کمتری می باشد.

همتراز کاشی تخت مدیوم یا سایز متوسط که ارتفاع داخلی کلیپس جایی که گوه وارد می شود حدودا 20 میلیمتر است و این مدل همتراز از نظر موارد استفاده برای سرامیک های ابعاد متوسط مانند 50*50 و 60*60 که ضخامت آنها تقریبا بین 8 تا 10 میلیمتر است استفاده می شود. این مدل هم تراز پر کاربرد ترین نوع همتراز است و در اکثر پروژه ها استفاده می شود و از نظر قیمتی قیمت مناسبی را داراست.

همتراز سرامیک تخت لارژ یا سایز بزرگ که ارتفاع داخلی این نوع کلیپس در حدود 23 میل است و مناسب سرامیک های ابعاد بزرگ مانند 80*80 یا 120*120 که ضخامتی در حدود 12 تا 14 میل را دارا هستند استفاده می شود. این مدل همتراز از لحاظ مقاومتی بیشترین تحمل را دارد و برای سرامیک هایی ابعاد بزرگ که تاب زیادی را دارند بهترین گزینه است. زیرا به دلیل قدرت بالا تاب بیشتری را از سرامیک گرفته و باعث بهتر اجرا شدن و کمتر دیده شدن ناخونک کار می گردد.

برای اطلاع از نحوه فروش همتراز کاشی و تهیه این محصول و چگونگی ارسال با ما تماس بگیرید.